Звіт 2015 рік

Звіт діяльності за 2015 рік

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

6. Літом 2015 року запущена пілотна соціальна реклама по тваринам: впродовж 2-х месяців было розміщено 4 ситілайти та пілони в центрі Києва та на набережній;

7. Проведено 10 виїзних фестивалей зі 8ю локаціями (безкоштовне чіпування, реєстрація, ветеринарна консультація, лекції, дитяча зона, мастер-класи, фотосети на стенді, ярмарка), що присвячені проблемам ввідносин та спільного існування тварин та людей;

8. Організовано та проведено 12 заходів, круглих столів та нарад з питань тварин.

9. Розроблено 9 соціально-освітніх сюжетів по тематиці "Я відповідальний власник тварини", що готові до розміщення в парадних;

10. Організовано 3и локації та виповнена протекція і рішення питань організаторів з міськими структурами (департамент благоустрою и управление экологии) та державними (управление ветеринарной медицины) при підготовці самого великого заходу в Україні. що відбувся на ВДНГ, який посвячено власникам та їх тваринам: MyPet.

11. Розроблена єдина база реєстрації тварин (представниками платформи animal-id.info) Києва, що проходить узгодження та затвердженя департаментами КМДА;

12. За рік проведено заходи на яких роздано безкоштовно більше ніж 85 тисяч ЭКОпакетів для прибирання за тваринами #Бомбосхованка.

13. З початку 2015 року стартував проект з благоустрою місць вигулу тварин, а в середині 2015 року розпочато реальний благоустрій пілотного майданчику (3600 м2)

14. Сформована робоча група експертів, на базі Реанімаційного пакету реформ, Київ. Експерти ЗооРеформа входят в Громадські ради МОЗ, Подільского та Оболонского районів. Подано ряд проектів та сформировано план робіт на 2016 рік.

15. Регулярно відвідуються профільні комісії та комітети ВР, надаються пропозиції, низка яких врахована комісіями як доповнення до проектів рішень, які згодом проголосовані на сесії Київради.

16. Розроблено єдиний алгоритм міжвідомчої взаємодії у випадках Жорстокого поводження з тваринами.

17. Направлено пропозиції до профільних департаментів щодо проведення експертиз у випадках підозри на отруєння тварин.

18. Налагоджено системну роботу з Управлінням екології м.Києва, департаментом Благоустрою, Управлінням ветеринарної медицини, профільними спеціалістами при РДА.

19. Успішно запущено спільний проект (в рамках концепції „Культурний вигул тварин”) по роздільному збору наслідків вигулу тварин в м.Києві з КО Київзеленбуд.

20. Представники ГО „Форум ЮА-ВЕТ” приймають участь в робочій групі з реорганізації трьох комунальних підприємств м.Києва які займаються питаннями тварин і виконують міську цільову програму.

21. Згідно наданих пропозицій (16.01.15), разом з експертним середовищем РПР Київ ми домоглися призначення відкритого прозорого і публічного конкурсу на посаду директора об`єднаного КП, що буде вирішувати питання тварин починаючі з 2017 року.

22. В різноманітних заходах, організованих представниками ЗооРеформа прийняло участь (не враховуючі відвідувачів MyPet) більше 3200 людей та більше 600 тварин.

23. Налагоджена взаємодія між громадськими організаціями та волонтерами з 9 міст України в рамках проектних ініціатив ЗооРеформа.

 

© 2015 - 2018 #ЗООРЕФОРМА

Search